DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
+420 724 989 463
Po - Pá 7:00 - 15:30
| Model | 06012C0101 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Počet kmitů | 10.000 – 20.000 kmitů/min |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Akumulátor | Zásuvný |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Záruka | 3 roky |
Až o 20 % vyšší rychlost než u GOP 18V-34 Professional1
Špičkový výkon a rychlost: Zvládneš i ty nejnáročnější práce s jakýmkoli příslušenstvím Starlock, včetně StarlockMax
Výkonný bezuhlíkový motor: Vysoce výkonná oscilace odpovídající síťovému výkonu 550 W a úhel oscilace 4,0°
Snadné zacvaknutí: Výměna pilového listu během několika sekund. Žádné další nástroje a žádné riziko ztráty montážního kolíku
Maximální pohodlí: Perfektní manipulace díky funkci Vibration Control a malému obvodu rukojeti, jen 150 mm
EXOP18V-40 EXPERT je 18V multifunkční oscilační nářadí s výjimečným výkonem, navržené tak, aby zvládlo i ty nejnáročnější úkoly s jakýmkoli kompatibilním příslušenstvím Starlock – včetně StarlockMax. Jeho výkonný bezuhlíkový motor poskytuje vysoce výkonné oscilace odpovídající síťovému výkonu 550 W. Nabízí úhel oscilace 4,0° pro maximální efektivitu řezání. Mechanismus snadného zacvaknutí umožňuje rychlou výměnu pilového listu bez potřeby dalších nástrojů a bez rizika ztráty upevňovacího kolíku. Funkce Vibration Control účinně snižuje škodlivé vibrace a štíhlá rukojeť s obvodem pouhých 150 mm je navržena pro maximální pracovní komfort.
Kompatibilní s 18V systémem Bosch Professional a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare.
EXOP18V-40 EXPERT přichází se 6stupňovou volbou rychlosti, funkcí Stop Control pro snížení rizika poškození nebo zranění a adaptivní regulací rychlosti pro výjimečnou přesnost řezání. Světlo LED jasně osvětlí každou pracovní plochu.
| Model | 06012C0101 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Počet kmitů | 10.000 – 20.000 kmitů/min |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Akumulátor | Zásuvný |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Záruka | 3 roky |

Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.