DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
+420 724 989 463
Po - Pá 7:00 - 15:30
| Model | 06014A8000 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Distribuce | CZ |
| Doba svícení | neuvedeno |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Záruka | 3 roky |
| Svítivost | 1500 lm |
Vynikající jas 1 500 lumenů s robustním designem pro konzistentní výkon
Vysoký výkon s jasem 1 500 lm
Robustní a odolná s krytím IP 64 proti prachu a stříkající vodě
Rychlá a snadná montáž na stativ, pracovní stůl nebo jakýkoli jiný povrch pro osvětlení bez použití rukou
Všestranný jas se dvěma režimy, ze kterých si můžeš vybrat: 1 500 lm a 800 lm
GLI18V-1500 je vysoce výkonná svítilna s jasem 1 500 lumenů. Tato odolná svítilna je dodávána s krytím IP 64, které ji chrání před prachem a stříkající vodou. Lze ji rychle a snadno připevnit na stativ, pracovní stůl nebo jakýkoli jiný povrch pro osvětlení bez použití rukou v pevných polohách. A na výběr jsou dva režimy jasu: 1 500 lm a 800 lm.
Tato svítilna je navržena tak, aby poskytovala výjimečné osvětlení i v těch nejnáročnějších pracovních prostředích. Je kompatibilní se všemi akumulátory Bosch Professional 18V. Kompatibilní také s AMPShare, aliancí akumulátorů více značek. * Kryt akumulátoru se při použití akumulátoru EXPERT 12.0Ah zcela nezavře.
| Model | 06014A8000 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Distribuce | CZ |
| Doba svícení | neuvedeno |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Záruka | 3 roky |
| Svítivost | 1500 lm |


Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.