DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
+420 724 989 463
Po - Pá 7:00 - 15:30
| Model | 06019L6400 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Akumulátor | Zásuvný |
| Distribuce | CZ |
| Otáčky na prázdno | 0-800 / 0-1600 / 0-2300 ot./min. |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Upínání | 1/4" |
| Záruka | 3 roky |
| Max. krouticí moment | 230 Nm |
Ideální poměr výkonnosti, kompaktnosti a kontroly.
Extrémní výkon: Bezuhlíkový motor poskytuje vysoký utahovací moment 230 Nm a až 3 400 ot/min pro efektivní práci
Kompaktní konstrukce: Vysoce kompaktní s délkou hlavy 113 mm pro práci ve stísněných prostorech
Dokonalá kontrola: Všestranný a přesný s 5 nastaveními rychlosti; maximální kontrola se 3 režimy šroubování volitelnými na nářadí
Vkládání bitů jednou rukou: Větší pohodlí díky vkládání bitů jednou rukou
Rázový utahovák EXDR18V-230 EXPERT kombinuje výkon s ovládáním. Díky vysoce výkonnému bezuhlíkovému motoru s až 3 400 ot/min, utahovacím momentem 230 Nm a pěti nastaveními rychlosti zvládnete práci rychleji a s optimální kontrolou. Tři nastavitelné režimy šroubování automaticky zpomalují nebo vypínají nářadí, což pomáhá předcházet zlomení hlav šroubů a poškození součástí při otáčení ve směru hodinových ručiček a spadnutí matic/šroubů při otáčení proti směru hodinových ručiček. Ke vkládání bitů potřebujete pouze jednu ruku – stačí zatlačit bit dovnitř a on se zajistí. Se dvěma světly LED, která můžete zapínat nebo vypínat samostatně, získáte nejlepší osvětlení pracoviště ve své třídě.
Tento výkonný a kompaktní rázový šroubovák je vhodný pro šrouby do dřeva a plechu používané truhláři a tesaři a pro projekty HVAC a elektrikářské práce. Kompatibilní s 18V systémem Bosch Professional a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare.
| Model | 06019L6400 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Akumulátor | Zásuvný |
| Distribuce | CZ |
| Otáčky na prázdno | 0-800 / 0-1600 / 0-2300 ot./min. |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Upínání | 1/4" |
| Záruka | 3 roky |
| Max. krouticí moment | 230 Nm |

| Název |
|---|
| Návod EXDR18V-230 (PDF) |
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.