DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
+420 724 989 463
Po - Pá 7:00 - 15:30
| Model | 0601482601 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Dotaz | 1 |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Šířka sponky | 11,3 mm |
| Délka spony | 25-50 mm |
Akumulátorová svoboda s výkonem pneumatického nářadí.1
Ekvivalent pneumatického výkonu: Špičkové akumulátorové nářadí, které poskytuje výkon pneumatických řešení – žádné problémy s kompresory, hadicemi a plynovými kartušemi
Technika s plným výkonem: Akumulátorová svoboda s výkonem pneumatického nářadí
Technologie bezplynového setrvačníku: Šetrná k tvému zápěstí díky nízkému zpětnému rázu a zároveň eliminuje drahé plynové kartuše a vystavení se škodlivým výparům
Snadné plynulé nastavení hloubky: Ergonomické ovládací kolečko a průzor zajišťují přesné a rychlé nastavení hloubky
Špičkové akumulátorové nářadí EXTH18V-50M EXPERT, které poskytuje výkon pneumatických řešení – bez problémů s kompresory, hadicemi a plynovými kartušemi. První akumulátorová sponkovačka 16ga na světě nabízí bezdrátovou svobodu s výkonem pneumatického nářadí. Technologie bezplynového setrvačníku je šetrná k tvému zápěstí díky nízkému zpětnému rázu a zároveň eliminuje drahé plynové kartuše a vystavení se škodlivým výparům. Ergonomické ovládací kolečko a průzor zajišťují snadnou plynulou úpravu hloubky pro přesné a rychlé nastavení hloubky. Hlavice s dvojí funkcí zabraňuje poškození během instalace sádrokartonu a lze ji obrátit pro dokonalé upevnění obložení prostřednictvím OSB. EXTH18V-50M EXPERT lze aktivovat jednou rukou díky vypínači ovládanému palcem.
Vhodná pro připevňování OSB, překližky a sádrovláknitých desek na dřevěné nosné konstrukce. Kompatibilní s 18V systémem Bosch Professional a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare.
| Model | 0601482601 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Dotaz | 1 |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Šířka sponky | 11,3 mm |
| Délka spony | 25-50 mm |

| Název |
|---|
| EXTH18V-50M_navod (PDF) |
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.