DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
+420 724 989 463
Po - Pá 7:00 - 15:30
| Model | DAS180Z |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Max. tlak | 0,1 bar |
| Průtok vzduchu | 0 - 1,1 m3/min |
| Distribuce | CZ |
| Rychlost vzduchu | 0 - 200 m/s |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Síla proudu vzduchu | 0-1,1/1,7/2,3/2,8 N |
| Hmotnost | 1 / 1,7 kg |
| Záruka | 3 roky |
| Podtlak | 10,3 kPa |
| Doba chodu | 15-55 min s BL1860B |
| Rozměry | 173 x 92 x 247 mm |
Makita DAS180Z – aku ofukovač prachu, který u nás zákazníci označují za jeden z nejužitečnějších nástrojů v dílně
18V bezuhlíkový motor, 4 stupně regulace proudu vzduchu a extrémně kompaktní provedení. Nahrazuje stlačený vzduch z kompresoru – žádné hadice, žádné kabely, jen baterie a jdeš.
Co říkáme z praxe v Peddy Litvínov:
Za poslední roky jsme ho prodali už stovkám kutilů i řemeslníků z Ústeckého kraje a zpětná vazba je pořád stejná: „Proč jsem si ho nekoupil dřív?“ Nejčastěji ho používají na ofukování prachu po vrtání a broušení, čištění dílenských strojů, vyfukování pilin z otvorů před kotvením nebo na rychlé úklidy v garáži a dílně. Zákazníci nejvíce chválí, jak je lehký, jak dobře se s ním míří a že fouká opravdu silně i na nejvyšší stupeň – přitom ho můžeš mít pořád při ruce.
Nejlepší na:
• ofukování prachu z otvorů před montáží hmoždinek a šroubů
• čištění nářadí a strojů po práci
• rychlý úklid dílny a garáže
• nafukování a vyfukování (matrace, čluny, míče)
Pro koho ho nejčastěji doporučujeme?
Pro každého, kdo má dílnu, garáž nebo pracuje s dřevem, kovem či stavbou a nechce se pořád tahat s kompresorem. Skvěle doplňuje aku nářadí Makita – stačí jedna baterie a máš čisto.
Autor: Pavel Kovář – specialista na elektrické nářadí, Peddy Litvínov, 13 let praxe.
| Model | DAS180Z |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Max. tlak | 0,1 bar |
| Průtok vzduchu | 0 - 1,1 m3/min |
| Distribuce | CZ |
| Rychlost vzduchu | 0 - 200 m/s |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Síla proudu vzduchu | 0-1,1/1,7/2,3/2,8 N |
| Hmotnost | 1 / 1,7 kg |
| Záruka | 3 roky |
| Podtlak | 10,3 kPa |
| Doba chodu | 15-55 min s BL1860B |
| Rozměry | 173 x 92 x 247 mm |

| Název |
|---|
| Podmínky pro získání záruky 3 roky (PDF) |
| Katalog (PDF) |
| Návod k použití (PDF) |
| Produktový list (PDF) |
| Prohlášení o shodě (PDF) |
| Rozkres (PDF) |
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.