DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
+420 724 989 463
Po - Pá 7:00 - 15:30
| Model | BBS920PRO_400V |
| Tloušťka řezu | 1,5 - 2,2 mm |
| Délka dráhy | 2 m |
| Výkon | 11 kW |
| Hladina akustického tlaku | 89 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB(A) |
| Napětí | 400 V / 50 Hz |
| Průměr hnacího kola | 475 mm |
| Hmotnost | 599 kg |
| Max. šířka řezu | 780 mm |
| Max. průměr kmene | 920 mm |
| Rychlost pilového pásu | 1080 m/min |
| Přepravní rozměry | 1120 x 2280 x 860 |
| Délka pilového pásu | 4136 x 34 x 1,1 mm |
| Rozměry | 6450 x 2360 x 2210 mm |
HOLZMANN kmenová pásová pila BBS920PRO 400V – výkonná, přesná a komfortně ovladatelná
HOLZMANN BBS920PRO 400V je ideální volbou pro všechny, kteří požadují maximální přesnost při řezání kmenů na prkna. Ať už se jedná o měkké, tvrdé, suché nebo zmrzlé dřevo – tato výkonná pásová pila na kmeny si s tím poradí bez námahy. Díky elektrickému nastavení výšky a elektrickému posuvu pilového agregátu je ovládání stroje mimořádně komfortní a efektivní.
1x pilový pás
| Model | BBS920PRO_400V |
| Tloušťka řezu | 1,5 - 2,2 mm |
| Délka dráhy | 2 m |
| Výkon | 11 kW |
| Hladina akustického tlaku | 89 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB(A) |
| Napětí | 400 V / 50 Hz |
| Průměr hnacího kola | 475 mm |
| Hmotnost | 599 kg |
| Max. šířka řezu | 780 mm |
| Max. průměr kmene | 920 mm |
| Rychlost pilového pásu | 1080 m/min |
| Přepravní rozměry | 1120 x 2280 x 860 |
| Délka pilového pásu | 4136 x 34 x 1,1 mm |
| Rozměry | 6450 x 2360 x 2210 mm |

Paletová přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.